Yonelle Medesthetic

Profesjonalne kosmeceutyki

Kolejna odsłona nowej marki stworzonej przez Jolantę Zwolińską, autorkę sukcesu marek Dermika i Soraya. Tym razem stworzyliśmy stronę dedykowaną specjalistom z branży beauty&spa, na której mogą się zapoznać z ofertą firmy w zakresie gotowych zabiegów i kosmetyków specjalistycznych.

medesthetic.yonelle.pl

Strategia

Czytelna prezentacja oferty dla specjalistów z branży Beauty&SPA. Grupą docelową są właściciele zakładów oraz niezależni specjaliści szukający profesjonalnych produktów i inspiracji do rozszerzenia oferty zabiegów.

Istotnym elementem strategii jest wprowadzenie mechanizmu, który wymaga zalogowania do serwisu w celu zapoznania się z treściami. Rejestracja jest dostępna dla osób z branży, co powoduje, że specjalistyczna wiedza dostępna jest tylko dla kwalifikowanego personelu.

To rozwiązanie pozwala firmie gromadzić dane firm zainteresowanych ofertą i prowadzić działania sprzedażowe off-line.

UX – Architektura Informacji

Naszym zadaniem było zaprezentowanie rozbudowanej oferty według różnych kryteriów. Zastosowaliśmy rozszerzone menu, gdzie można wybrać produkty według zastosowania lub według rodzaju produktu. Dzięki temu zabiegowi bardzo szybko można się zorientować w całej ofercie i wybrać interesujący nas dział.

Tylko dla specjalistów

Wprowadziliśmy rozbudowany mechanizm ograniczający dostęp do informacji osobom nieuprawnionym. Informacje o specjalistycznych produktach i zabiegach są dostępne tylko po zalogowaniu.

Klient buduje zaufanie do marki poprzez utwierdzenie specjalistów w przekonaniu, że rozumie ich potrzeby i ma dla nich dedykowane, przygotowane z myślą o ich profilu działalności, materiały informacyjne i produkty.

Osoby niepowołane nie będą mogły poznać opracowanych przez Yonelle autorskich zabiegów kosmetycznych. Dzięki temu specjalista ma pewność, że końcowy klient zawsze trafi do gabinetu.

Rejestracja

Nowi użytkownicy muszą się zarejestrować w serwisie. Po wypełnieniu formularz użytkownik otrzymuje maila z informacją, że zgłoszenie jest weryfikowane.

W tym samym czasie wyznaczona osoba w firmie dostaje informacje o nowej rejestracji i może zweryfikować dane. Po pozytywnej weryfikacji użytkownik otrzymuje wiadomość, że ma pełen dostęp do informacji.

Dzięki procesowi rejestracji klient posiada pełne dane kontrahentów zarejestrowanych w serwisie i może kierować dedykowane oferty do konkretnych podmiotów lub wysyłać na podane, zweryfikowane adresy email informacje o nowościach i wydarzeniach w firmie.

DESIGN

Prace nad strukturą i mechanizmami w serwisie zwieńczyliśmy przygotowaniem prostego, nowoczesnego projektu graficznego. Strona została dostosowana do wyświetlania na wszystkich urządzeniach od komputerów stacjonarnych przez laptopy i tablety, po smartphony.

Dzięki zastosowaniu przyjaznego systemu CMS osoba wyznaczona w firmie klienta niezależnie wprowadza zmiany w dowolnym zakresie.

Nasza współpraca przebiega profesjonalnie i sprawnie. Szczególnie doceniamy zaangażowanie i elastyczność całego zespołu agencji.
Z przyjemnością rekomenduję Jeden.pl jako sprawdzonego partnera w biznesie.

Katarzyna Tekień-Dźwierżyńska
Dyrektor Marketingu YONELLE