Polskie Centrum Certyfikacji

Specjaliści od certyfikacji ISO

Wiele firm decyduje się na wprowadzenie systemów kontroli jakości w celu podniesienia standardów w przedsiębiorstwie. Często jest to warunek uzyskania dotacji z funduszy unijnych. Znalezienie i wybór odpowiedniej firmy, która sprawnie przeprowadzi audyt i wystawi certyfikat może być wyzwaniem.

Naszym celem było ułatwienie wyboru potencjalnym klientom poprzez odpowiednią prezentację firmy.

centrumcertyfikacji.pl

CELE

Celem strony jest pozyskiwanie potencjalnych klientów. Celem naszej pracy było stworzenie nowego wizerunku firmy. Po pierwsze poprzez wykorzystanie nowej identyfikacji wizualnej stworzonej przez Brandwell.

Po drugie poprzez przygotowanie strony, która będzie budziła zaufanie i wiarygodność oraz nie odstraszała skomplikowanym procesem certyfikacji. Stworzyliśmy makiety poszczególnych stron, aby pokazać klientowi naszą koncepcję i ustalić szczegóły funkcjonalności strony.

Komunikacja w 6 krokach

Na potrzeby realizacji celów strony opracowaliśmy komunikację, która pokazuje, że proces certyfikacji nie jest tak skomplikowany, jak mógłby się wydawać. Stworzyliśmy grafikę, przedstawiającą proces certyfikacji w prosty i przyjazny sposób.

Zgodnie z zasadą, że użytkownik powinien wiedzieć, czego od niego oczekujemy na stronie, do głównego przekazu dodaliśmy elementy CTA (Call to Action), które zachęcają do kontaktu potencjalnych klientów.

Dodatkowo wykorzystaliśmy fakt, że firma posiada wszelkie potrzebne akredytacje, które warunkują możliwość wystawiania certyfikatów powszechnie honorowanych.

Responsywność

Elastyczna konstrukcja strony pozwala na optymalne wyświetlanie treści na popularnych urządzeniach. Dzięki nowoczesnym technikom ta sama strona wygląda atrakcyjnie i jest funkcjonalna zarówno na smartfonie oraz tablecie, jak i na zwykłym komputerze. W ten sposób zmniejszamy ryzyko zniechęcenia użytkownika przez trudności w korzystaniu ze strony.

Analiza SEO, struktura
i optymalizacja

Wykorzystując narzędzia analityczne, opracowaliśmy strukturę strony, która odpowiada strukturze zapytań użytkowników w wyszukiwarkach z uwzględnieniem popularności i konkurencyjności poszczególnych zapytań. Tak opracowana struktura ułatwia użytkownikom odnalezienie potrzebnych informacji oraz powoduje, że strona jest lepiej widoczna w wynikach wyszukiwania. Strona została również zoptymalizowana pod kątem SEO poprzez uwzględnienie wytycznych inżynierów z Google, dotyczących budowy stron internetowych.

WYNIKI

Stworzyliśmy stronę, która  w czytelny i nieskomplikowany sposób informuje o procesie certyfikacji ISO oraz potwierdza kompetencje firmy w tym zakresie. 

ANALITYKA

Dzięki zastosowaniu narzędzi analitycznych, możemy precyzyjnie określić, ile osób decyduje się na kontakt z firmą oraz jak trafili na stronę Polskiego Centrum Certyfikacji.

Od lat zajmujemy się weryfikacją systemów jakości i przyznawaniem certyfikatów
potwierdzających spełnienie wymagających, międzynarodowych norm w tym zakresie.

Pomimo, że firma Jeden.pl nie ubiega się o taki certyfikat, to oceniając jakość pracy i zaangażowanie
całego zespołu w trakcie tworzenia witryny dla Polskiego Centrum Certyfikacji Sp. z o.o.
z pełną odpowiedzialnością moglibyśmy takowy dokument przyznać.

Jacek Stosio
Prezes Zarządu

Rekomendacja od PCC