Osiedle Szaserów

Inwestycja developerska

Osiedle Szaserów to inwestycja developerska grupy firm branży budowlano-instalacyjnej UNIMAX, funkcjonującej od 1991 roku. Naszym zadaniem było stworzenie strony internetowej, która stanowi wsparcie dla działań informacyjno-sprzedażowych.

osiedleszaserow.pl

PROJEKT GRAFICZNY

Strona została przygotowany w dwóch wersjach szerokości layout’u: 1280 px i 1920 px. Pozwoliło to na pełne dostosowanie układu treści do różnego rodzaju rozdzielczości ekranów desktopowych.

Główny projekt graficzny stworzony został w wersji pełnoekranowej (Full Width), dostarczając użytkownikom maksimum doznań estetycznych.

WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ

Kluczową funkcjonalnością strony było przygotowanie wyszukiwarki mieszkań w dwóch wariantach.

Pierwszy z nich oparty został o interaktywną mapę, co pozwala na swobodne poruszanie się po mapie obiektu.

Drugi wariant to wyszukiwarka, bazująca na filtrowaniu mieszkań względem trzech kryteriów. Lista wyników w prosty sposób pozwala wybrać konkretne lokale, poznać ich cenę, liczbę pokoi, układ i powierzchnię.

W obu przypadkach użytkownik strony, dzięki dodanym plikom PDF, może zapoznać się ze szczegółowym układem mieszkań.

INTERAKTYWNA MAPA

Mając na celu maksymalizację UX (user experience), stworzyliśmy interaktywną mapę budynku.  Funkcjonalność ta zapewniła wygodną formę poruszania się po mapie obiektu oraz wybór konkretnego mieszkania.

Po najechaniu myszką na piętro budynku, użytkownik strony kierowany jest do dokładnego planu mieszkań na wybranym piętrze. Umożliwia to szybkie porównanie powierzchni, układu, liczby pokoi i cen mieszkań na danej kondygnacji. Wybierając zaś konkretne mieszkanie, użytkownik może zapoznać się z jego szczegółowym planem.

Wyniki

W ramach projektu Osiedle Szaserów powstała strona internetowa, umożliwiająca klientom dokładne zapoznanie się z inwestycją jak i oferowanymi mieszkaniami. Interaktywna mapa znacząco ułatwiła poruszanie się po stronie jak i wybór konkretnego mieszkania.

Pomimo tego, że budowa Osiedla Szaserów ma się zakończyć dopiero w IV kwartale 2015 roku, na dzień dzisiejszy 20 z 40 mieszkań jest już zarezerwowana.