W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Web Developer

Opis stanowiska:

  • Wdrażanie serwisów internetowych w oparciu o przekazane projekty graficzne.
  • Udział w planowaniu funkcjonalności serwisów.
  • Śledzenie najnowszych trendów, dbanie o własny rozwój oraz udział w szkoleniach i konferencjach.

Wymagania:

– Minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu stron internetowych.
– Znajomość xHTML/HTML5, CSS2/3 i JS (Ajax i jQuery).
– Wysoka kultura organizacji pracy, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.
– Angielski na poziomie pozwalającym czytanie dokumentacji.

Mile widziane:

– Praktyczna znajomość frameworka Bootstrap.
– Znajomość platformy WordPress.
– Wiedza na temat optymalizacji stron pod kątem SEO.
– Zmysł graficzny i wiedza w zakresie użyteczności i projektowania.

Oferujemy:

– Stałą pracę nad zróżnicowanymi projektami i możliwość obserwowania skuteczności zastosowanych rozwiązań.
– Rozwój – wykorzystywanie nowoczesnych technologii, udział w szkoleniach i konferencjach.
– Przyjazną atmosferę pracy w interdyscyplinarnym zespole.
– Konkurencyjne, motywacyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres praca@jeden.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Jeden.pl Błażej Piotrowski z siedzibą w Warszawie przy ul. Duchnickiej 3.”