Polskie Centrum Certyfikacji

Specjaliści od certyfikacji ISO

Wiele firm decyduje się na wprowadzenie systemów kontroli jakości w celu podniesienia standardów w przedsiębiorstwie. Często jest to warunek uzyskania dotacji z funduszy unijnych. Znalezienie i wybór odpowiedniej firmy, która sprawnie przeprowadzi audyt i wystawi certyfikat może być wyzwaniem.

Naszym celem było ułatwienie wyboru potencjalnym klientom poprzez odpowiednią prezentację firmy.

View Case Study

Yonelle

Luksusowe kosmetyki

YONELLE to marka luksusowych kosmetyków stworzona przez Jolantę Zwolińską, kreatorkę marek Dermika i Soraya. Jej nowy pomysł na sukces to kosmetyki dla kobiet dojrzałych. Dynamiczny rozwój marki wymaga nowoczesnej, funkcjonalnej strony internetowej. Tu pojawia się Jeden.pl.

View Case Study

Satin Podologia

Gabinety podologiczne w Warszawie

Firma Satin jest prekursorem podologii w Polsce od 2006 roku.
W ramach działalności prowadzi dwa gabinety podologiczne w Warszawie, które cieszą się znakomitą opinią.

Naszym zadaniem było stworzenie strony i komunikacji, która wykorzystuje potencjał firmy i pokazuje korzyści dla pacjenta, wynikające z wyboru Satin.

Równocześnie opracowaliśmy strategię promocji strony w internecie tak, aby pozycja lidera w branży miała swoje odzwierciedlenie w sieci.

View Case Study

Casamila Architekci

Pracownia architektoniczna z Warszawy

Casamila Architekci to dwoje doświadczonych architektów, oferujących pełen zakres usług architektonicznych. Prezentacja na stronie ma na celu uwypuklenie charakteru projektowanych wnętrz, których odbiorcami są wymagający klienci.

View Case Study

Kerpro

Dystrybutor podologiczny

W Polsce znajdują się setki gabinetów podologiczny i tysiące salonów kosmetycznych. To do nich kierowana jest oferta firmy. Kerpro dostarcza pełen asortyment wyposażenia, narzędzi oraz kosmetyków podologicznych i kosmetologicznych.

Naszym zadaniem było wdrożenie sklepu internetowego, mającego największą ofertę na rynku podologicznym.

View Case Study

Yonelle Medesthetic

Profesjonalne kosmeceutyki

Kolejna odsłona nowej marki stworzonej przez Jolantę Zwolińską, autorkę sukcesu marek Dermika i Soraya. Tym razem stworzyliśmy stronę dedykowaną specjalistom z branży beauty&spa, na której mogą się zapoznać z ofertą firmy w zakresie gotowych zabiegów i kosmetyków specjalistycznych.

View Case Study

Osiedle Szaserów

Inwestycja developerska

Osiedle Szaserów to inwestycja developerska grupy firm branży budowlano-instalacyjnej UNIMAX, funkcjonującej od 1991 roku. Naszym zadaniem było stworzenie strony internetowej, która stanowi wsparcie dla działań informacyjno-sprzedażowych.

View Case Study

Perino

Producent mrożonych makaronów

PERINO to firma specjalizująca się w produkcji „pasta fresca” – świeżych, głęboko mrożonych makaronów o włoskiej tradycji i niepowtarzalnym smaku.

Naszym zadaniem było stworzenie strony internetowej oraz pomoc w zbudowaniu wizerunku firmy w interncie.

View Case Study